Papírové tašky

Papírové tašky patří mezi nejoblíbenější varianty mezi našimi zákazníky. Nabízíme jak klasickou papírovou tašku s plochým či krouceným držadlem, tak i jejich luxusnější varianty.

Je zcela na zákazníkovi, jakou gramáž a jaký papír zvolí. Vyhovíme požadavkům na barevná plochá či kroucená držadla. V případě luxusních papírových tašek nabízíme zároveň volbu mezi klasickou bavlněnou šňůrkou nebo atlasovou stuhou.

U luxusních tašek lze kromě potisku volit i mezi nejrůznějšími efekty, kterými lze vzhled tašky posunout zase o kousek výš. Ať už to bude matná či lesklá laminace, parciální lak či ražba, výsledek bude vždy stát za to a zajistí vám tu nejlepší prezentaci.

Minimální náklad pro klasické papírové tašky 300ks, luxusní papírové tašky od 100ks.

igelitka

Igelitové tašky

Igelitové tašky jsou jedním z nejúčinnějších prostředků pro Vaši reklamu. Za minimální náklady dokážete prezentovat Vaši firmu široké veřejnosti a dostat jí do povědomí lidí bez většího úsilí.

Tašky jsme schopni vyrobit přesně na míru dle poptávky zákazníka. Ať už jde o rozměry, použitou folii či konkrétní typ igelitky. V naší nabídce nabídce naleznete i biodegradabilní či kompostovatelné tašky,

Dle volby potisku se minimální náklad pohybuje od 500ks do několika tisíc.

Textilní tašky

Mezi tyto tašky lze zařadit tkané či netkané textilní tašky a tašky bavlněné. Jsou ideální variantou pro opakované použití.

Mezi nejpoužívanější patří tašky bavlněné. Nabízíme je v různých velikostech i barvách. Zákazník si může zvolit také délku držadla podle toho, zda bude chtít tašku nosit přes rameno nebo jednoduše v ruce, pro nerozhodné zákazníky nabízíme variantu s dlouhými i krátkými držadly na jedné tašce. V případě zájmu nabízíme i produkty z BIO bavlny.

Minimální náklad je 1000ks.

Tašky z tkané či netkané textilie jsou další možností, pokud nechcete tašku po prvním použití hned zahodit. Vyznačují se vyšší nosností a velkou variabilitou co se týče velikosti a barevnosti. Tašky jsme schopni vyrobit s matnou či lesklou laminací. A ohledně potisku jsou zde téměř neomezené možnosti – zvolit tedy můžete jednoduchý či složitější potisk CMYKem.

Minimální náklad je 1000ks.

textilni
nalahve

Papírové tašky na lahve

Pokud hledáte produkt, který bude kvalitně reprezentovat vaše alkoholické či nealkoholické nápoje, papírová taška s potiskem je tou nejlepší volbou. Papírové tašky na víno či jiné alkoholické nápoje nabízíme ve stejných variantách jako papírové tašky, a proto má zákazník téměř neomezené možnosti.

Kroucená či plochá držadla nebo dokonce bavlněné šňůrky, to vše jsme schopni nabídnout. Uděláme tašku přímo na míru tak, aby vždy zákazníka reprezentovala jen tím nejlepším možným způsobem.

Minimální náklad 100ks.

HDPE tašky

HDPE tašky s potiskem jsou pravděpodobně tou nejlevnější variantou, kterou si můžete zvolit. Jejich největší předností je především nízká cena a vysoká nosnost. Doporučujeme je tedy hlavně těm zákazníkům, kteří mají velký odbyt produktů jako jsou velkoobchody a maloobchody.

V nabídce máme nejen obyčejnou folii, ale samozřejmě i EKO varianty.

Minimální množství k odběru je 5.000 kusů.

mikrot