nás

Jsme firma zaměřená na výrobu a potisk reklamních tašek, odnosek a kartonových krabic. Jedná se o 100% české produkty, jejichž výroba od počátku až po finální vyhotovení probíhá v České republice.

Mezi naše hlavní produkty patří papírové tašky – ať už běžné kraftové, tak jejich luxusnější varianty, dále tašky textilní, igelitové či HDPE tašky. S ohledem na životní prostředí máme ve svém portfoliu také ekologičtější varianty výše zmíněných tašek. Jednotlivé produkty jsme tedy schopni vyrobit např. z recyklovaného papíru či s přídavkem oxo aditiv, díky kterým jsou igelitové tašky snáze rozložitelné. Ve spektru našich produktů naleznete také papírové tašky na lahve, odnosky na víno či dárkové, luxusní nebo reklamní kartonové krabičky.

Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě vyhotovených produktů. S ohledem na naše zkušenosti už víme, jak vyhovět přáním zákazníka a dodat zboží rychle, spolehlivě a hlavně bez komplikací. Silný důraz klademe především na kvalitu, nízkou cenu, rychlost a komunikaci.

Můžeme plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů.

Jsme tu pro Vás.

Spolupracujeme například s těmito firmami