O nás

Kdo jsme

O nás a naší vizi

Jsme firma zaměřená na výrobu a potisk reklamních tašek, odnosek a kartonových krabic. Jedná se o 100% české produkty, jejichž výroba od počátku až po finální vyhotovení probíhá v České republice.

Mezi naše hlavní produkty patří papírové tašky – ať už běžné kraftové, tak jejich luxusnější varianty, dále tašky textilní, igelitové či HDPE tašky. Ve spektru našich produktů naleznete také papírové tašky na lahve, odnosky na víno, pop up boxy, dárkové papírové obálky či luxusní nebo reklamní kartonové krabičky. S ohledem na životní prostředí používáme pro výrobu nejen běžné materiály, ale také jejich ekologičtější varianty. Textilní tašky jsme tedy schopni vyrobit např. z BIO bavlny či bavlny s certifikací Fair Trade. Papírové produkty jsme schopni na přání zákazníka vyrobit recyklovaného papíru, FSC či PEFC papíru. Igelitové tašky lze vyhotovit s přídavkem oxo aditiv, díky kterým jsou igelitové tašky snáze rozložitelné.

Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě vyhotovených produktů. S ohledem na naše zkušenosti už víme, jak vyhovět přáním zákazníka a dodat zboží rychle, spolehlivě a hlavně bez komplikací. Silný důraz klademe především na kvalitu, nízkou cenu, rychlost a komunikaci.

Můžeme plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů.
Jsme tu pro Vás.
Reference