Sortiment

Papírové tašky

Papírové tašky patří mezi nejoblíbenější varianty mezi našimi zákazníky. Nabízíme jak klasickou papírovou tašku s plochým či krouceným držadlem, tak i jejich luxusnější varianty.

Igelitové tašky

Igelitové tašky jsou jedním z nejúčinnějších prostředků pro Vaši reklamu. Za minimální náklady dokážete prezentovat Vaši firmu široké veřejnosti a dostat jí do povědomí lidí bez většího úsilí.

Textilní tašky

Mezi tyto tašky lze zařadit tkané či netkané textilní tašky a tašky bavlněné. Jsou ideální variantou pro opakované použití, díky čemuž jsou textilní tašky velmi populární. Nabízíme je v různých velikostech i barvách.

HDPE tašky

HDPE tašky s potiskem jsou pravděpodobně tou nejlevnější variantou, kterou si můžete zvolit. Jejich největší předností je především nízká cena a vysoká nosnost.

Papírové krabičky

Papírové krabičky jsou jedním z nejúčinnějších prostředků pro Vaši propagaci. Pokud chcete zákazníkovi zpříjemnit nákup, nabídnout službu navíc a prezentovat lépe svoji firmu.

Papírové obálky

Papírové obálky jsou jedním z nejvyužívanějších prostředků při zasílání luxusního sortimentu přes eshop.  Za minimální náklady dokážete prezentovat a odlišit vaši firmu od obyčejných e-shopů.